Ettevõttest

Kodu on palju rohkem kui lihtsalt maja – see on oluline osa meie heaolust, pakkudes varjupaika, kus inimesed saavad emotsionaalselt, füüsiliselt ja sotsiaalselt õitseda.

Üle 20 aasta kogemust puitmajade ehitusel

Tänu meie pikale majaehituskogemusele suudame pakkuda teile võimalust õitseda juba teie esimeses majas. Meie kiire ja efektiivne ehitusprotsess aitab teil kodu ehitusega nobedalt ühelepoole saada ning uude koju sisse kolida.

Miks valida elementmaja?

Kiirus

Elementmajade ehitamine on kiirem kui traditsiooniliste ehitusmeetodite puhul, kuna moodulelemendid valmistatakse tehases kontrollitud tingimustes. See lühendab oluliselt ehitusaega.

Kvaliteetne ehitus

Tehases valmistatud elementmaja võimaldab täpset ja kvaliteetset tootmist, vähendades ehitusvigu ja andes kõrge kvaliteediga lõpptulemuse. Mis tähendab, et saate igapäevaselt veeta rohkem aega oma perega, mitte garantii brigaadiga.

Hind ja eelarve

Elementmaja ehitamine on kuluefektiivsem, kuna see vähendab ehitusaega ja seeläbi ka tööjõukulusid, seega saate vähema raha eest rohkem.

Keskkonnasõbralikkus

Elementmaja ehitamine on keskkonnasõbralikum, kuna vähendab ehitusplatsil tekkivat jäätmete hulka ja tehases tootmine võimaldab paremat materjalide ringlussevõttu. Vähem jäätmeid, parem hind teile ja rohkem ruumi loodusele.

Energiasäästlikkus

Elementmaju saab hästi soojustada ja varustada energiatõhusate süsteemidega, mis aitavad vähendada nii teie pere kulusid kui ka elektrimüüja tulusid.

Kohandatavus

Elementmajad on paindlikud ja saab kohandada vastavalt klientide vajadustele. Erinevaid moodulelemente saab ühendada ja kohandada vastavalt soovitud planeeringule ja disainile.

Vastupidavus

Elementmajad on vastupidavad ja ehitatud vastama kõrgetele standarditele, tagades hoone pika eluea.

Tehniline Innovatsioon

Elementmajade tootjad on sageli tehnoloogiliselt uuendusmeelsed, integreerides uusi ehituslahendusi ja energiasäästlikke tehnoloogiaid.

Missioon

Timberelemendi missiooniks on pakkuda efektiivseid majalahendusi klientidele ning parimat digitaalset platvormi koostööpartneritele.

Visioon

Visiooniks on olla teerajajaks nii innovatiivsete ja efektiivsete elementide lahenduste pakkujana kui ka ettevõttesiseste juhtimissüsteemidega.