Andres – T206a

Hea välimus, ruutmeetreid parasjagu, garaaz paraja suurusega, ruumiplaneering oli lootustandev (sai muuta meile sobivaks)
7 meeldimist

Arhitektuurse projekti tüüp

Kliendi tagasiside

Ruumide lahendus
5/5

Üldiselt sai hästi. Ruutmeetritega soovisimegi olla kokkuhoidlikud aga sealjuures saada köök/elutuba + 4 magamistuba lahendust (+garaaz). Kui teeks uuesti, prooviks võib-olla otsida lahendusi, et elutoa ja söögitoa vaheline tugisein oleks olemata (postid) või võimalikult väike. See teeks elukorrust avaramaks.

Välislahendus
5/5

Väljanägemine sai meile meeldiv ja oleme väga rahul. Aknad ehk teeks teisiti kahes aspektis: esiteks ei lepiks arhitekti peale surutud aknaruudu horisontaalse jaotusega (see on väljast vaadates popp, kuid seest vaadates häirib vaatevälja) ja teiseks, valiks materjalilt veidi kallimad ja tugevamad aknaraamid (praegune plastik paindub kohati raskete klaaside all läbi). Varjualusega samuti rahul, sai majaga “ansamblisse” ja samuti rahul suure rõduga garaazi peal.

“Kokkuvõttes tegelikult ikkagi väga rahul. Tänu Timberelemendi heale projektijuhile sai maja valmis kvaliteetselt ja läbimõeldult ja kestvalt.”