Jana – T108

Maja on väga soe ja madalate kuludega, selles osas vaid head sõnad. Pidevalt on 25 kraadi toas ning elektriarved seejuures tagasihoidlikud. Meeldib ka põrandamaterjalide valik. Elutoa aknad ja välimus on 10/10. Koostöö ja lahenduste otsimine teatud probleemidele on olnud sujuv ning kõik küsimused on saanud vastuse.
2 meeldimist

Arhitektuurse projekti tüüp

Muudatused: Maja instagram – https://www.instagram.com/saurustekodu/

Meile oli oluline tubade arv – kindlasti 4 magamistuba. Enamik sarnases hinnaklassis maju olid sel hetkel turul pigem 3 magamistoaga.
Lisaks kindel selling point oli elutoa kõrge planeering ning aknad ja valgusküllasus. Teine väga oluline punkt oli maaküte.
Soovisime ka suurt krunti ning et maja asuks logistiliselt mugavas kohas.

Kliendi tagasiside

Ruumide lahendus
4/5

Oleme väga rahul, et on 4 magamistuba. Garderoobide süvendeid on piisavalt ja väga praktilised.
Tunneme väga puudust painipaigast, kolaruumist, kus hoida jalgrattaid jms. Vann võiks ka mahtuda ning sahver.

Välislahendus
4/5

Tänaseks olen maja välisilmega väga rahul – ostes aga kahjuks mitte, kuna ostsime valmislahenduse, ei saanud ka kaasa rääkida. Maja puhul oli kasutatud kollast ning see oli väga kohatu.
Soovitan kasutada neutraalsemaid toone nagu paar maja edasi oleva sama projekti puhul näiteks.
Lisaks on pettumust valmistav fakt, et puudub igasugune fassaadivalgustus maja otstes ning ka kaabeldus on tegemata.

“Elutoa seinas on suur pragu, mis garantiiremondi ajal tehti korda, kuid oli seal veel hullemana tagasi väga ruttu. Vannitoa põrandaplaat ei ole hooldatav. Kiidan ka: maja on väga soe ja madalate kuludega, selles osas vaid head sõnad. Pidevalt on 25 kraadi toas ning elektriarved seejuures tagasihoidlikud. Meeldib ka põrandamaterjalide valik. Elutoa aknad ja välimus on 10/10. Koostöö ja lahenduste otsimine teatud probleemidele on olnud sujuv ning kõik küsimused on saanud vastuse.”