Eliina – Individuaalprojekt

Minu maja puhul on tegemist iseenda projekteeritud majaga. Olulised aspektid nii vundamendi maja seinte kui ka katusealuse soojendusel oli soojapidavus. Nende kõigi soovidega tuldi rõõmsalt kaasa. Sain nõu oprimaalse soovitud laekõrguse osas ja muude soovitusega, kuidas projekti maksumust soodsamaks muuta.
5 meeldimist

Arhitektuurse projekti tüüp

Kliendi tagasiside

Ruumide lahendus
5/5

Ruumide planeering on hea. Köök-elutuba, kus pere enamasti aega koos veedab sai avar ja valgusküllane. Aknad on ida-lõuna-lääne suunas. Projekti mahtusid nii sisseastutav garderoob, kui ka teine toalettruum, mille puhul esialgu tundus, et peab tegema valiku ühe kasuks. Ainult garaaži ja eluruumide vaheline ühendus on siia maani jäänud kripeldama.

Välislahendus
5/5

Laudise osas oli esialgselt soov kasutada vertikaalset laudist, aga kulude optimeerimise ideena pakus müügijuht välja horisontaalse ja vertikaalse laudise koos kasutamist. Arvan, et nii värvigamma kui ka vertikaalse ja horisontaalse laudise kooskasutamine toob välja selle maja sopid, aknapalede samatoonilisus seinetga lisab uut nüanssi Skandinaavi ja maalähedasele stiilile.

“Väga hea koostöö.”